İşletmenizi Kurma & İyileştirme

Sparkassenstiftung Türkiye, gerçekleştirdiği projeler kapsamında Birikim Oyunu ve Mikro İş Oyunu eğitimi ve diğer ek eğitim modülleri ile potansiyel ve mevcut girişimleri, ve potansiyel çalışanların finansal okuryazarlık ve iş becerilerinin geliştirilmesini hedefler.

Girişimciler ve girişimci adayları için hazırlanan eğitimlerin dışında, iş hayatına bir kurum çatısı altında başlamak isteyen kişiler için de ‘’İstihdam Edilebilirlik’ eğitimi verilecektir. İstihdam Edilebilirlik eğitim modülün amacı, yeni mezun ya da iş arayışında olan kişilere nasıl ve hangi kanallardan iş arayacağından başlayarak, doğru iş görüşmesi yapmak ve özgeçmiş hazırlamanın inceliklerine kadar bir çok konu anlatılacaktır.

Potansiyel Girişimciler

"Ben tam da bir girişimciyim!" diyorsanız doğru yerdesiniz... Potansiyelinizi ortaya çıkartmak ve kuracağınız işletmenizin sağlam temeller üzerine oturmasını sağlamak için size destek olmak istiyoruz. Projemiz kapsamında eğitimler veriyor ve sizi doğru finansmana ulaşmanız konusunda bilgilendiriyoruz.

Mevcut Girişimciler

"Mevcut işletmemi büyütmek ve daha profesyonel bir şekilde yönetmek istiyorum!" diyorsanız bu bölüm tam size göre... Projemiz verimliliğinizi ve kapasitenizi artırırken işletmeniz için finansmana erişim konularında sizleri destekliyor.

Potansiyel Çalışanlar

Yeni mezunsunuz ve aklınızda kariyeriniz ile ilgili binlerce soru mu var? Projemiz sizleri iş dünyasının bilinmezliklerine karşı hazırlamakla birlikte uygun bir iş bulmanız konusunda sizi destekliyor.